X spotkanie Klubu Doradcy Zawodowego

klub-doradcy-zawodowego-szkolenia-doradcow-zawodowych-warszawaSerdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie już za tydzień! 4 lutego w godz. 17.30-20.30 w Spółdzielni Socjalnej Wola ul. Smocza 3

Tym razem zajmiemy się

Pracą z krytyką w doradztwie zawodowym

W pracy doradcy zawodowego spotykamy się z wieloma barierami wewnętrznymi jakie posiada Klient. Bariery te skutecznie mogą hamować jego rozwój zawodowy, czy dążenie do spełnienia marzeń. Jedną z nich barier jest strach przed krytyką. Jeśli Klient chce działać, to przed krytyką nie ucieknie. My natomiast, jako doradcy zawodowi możemy wesprzeć Klienta, by nauczył się radzić sobie z nią i nie zszedł z obranej przez siebie ścieżki.

Tym właśnie zajmiemy się podczas najbliższego spotkania Klubu. Przyjrzymy się jakimi głosami mówi krytyk, a także przećwiczymy kilka narzędzi wspomagających pracę z krytyką, które mogą pomóc naszym Klientom w oswojeniu  związanego z tym lęku.

Spotkanie poprowadzi:

Aneta Choroszy – doradca zawodowy, coach w trakcie procesu certyfikacji ICF. Skończyła kurs „Power of coaching”posiadający akredytację ACSTH, oraz jest w trakcie kursu „Needs-Based Coaching” prowadzonego przez Pernille Plantener. Ukończyła również studia podyplomowe „Jobcoaching –  nowoczesne doradztwo zawodowe” w  Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jest absolwentką Studium Umiejętności Osobistych Trenera i Lidera w Szkole Trenerów Komunikacji opartej na Empatii. Na stałe zatrudniona w Fundacji Aktywizacja, gdzie oprócz konsultacji z dziedziny doradztwa zawodowego, prowadzi warsztaty umiejętności społecznych,oparte na metodzie „Porozumienia bez przemocy” m.in budowania harmonijnych relacji, radzenia sobie z krytyką i konfliktami, umiejętności pracy zespołowej. 

Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu:

    • napisz do nas kdz@klubdoradcyzawodowego.pl
    • koszt udziału w spotkaniu: 30 zł

Ilość miejsc ograniczona – spieszcie się z rezerwacją!

Do zobaczenia! szkolenia doradcow zawodowych klub Warszawa

klub-doradcy-zawodowego-newsletter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *