Wakacyjne spotkanie Klubu Doradcy Zawodowego

Gdzie i kiedy? Warszawa, 28 lipca (czwartek) w godzinach 17:30 – 20:30.

Dokładne dane o miescu spotkania zostana podane do 26 lipca.

sotkanie-szkolenia-klub-doradcy-zawodowego-graWakacje, urlopy itp. To jednak równiez doskonały czas na rózwój i poznawanie nowych narzędzi do wykorzystania w pracy doradcy zawodowego, coacha, trenera! Oraz spotkanie w przyjemnym gronie „po fachu” celem poznania się i wymiany doświadczeń :)

Często pytanie o ciekawe, inspirujące narzędzia – zapraszamy Was do poznania gry coachingowej LockLuck!

Co to za narzędzie?
LockLuck jest narzędziem coachingowym ubranym w formę gry, którego celem jest budowanie wysokiej samooceny klienta. Może być to inspirująca wyprawa w odkrywaniu zakamuflowanych negatywnych przekazów krytyka wewnętrznego po to, aby w kolejnych krokach zmienić je w energię twórczą i wspierającą w realizacji celu. Każdy element gry został dokładnie przemyślany i zastosowany w taki sposób, aby maksymalnie spełniał swoje funkcje.

Obrazy na kartach z grafikami pozwalają na skuteczne uruchomienie czterech kanałów komunikacji (wizualnego, słuchowego, kinestetycznego i prioprioceptywnego). Grafiki te pozwalają również na skuteczne wydobycie ograniczających przekonań dotyczących siebie samego.

Warto poświęcić czwartkowe popołudnie na poznanie tej gry, rozwój i przyjemne spotkanie z innymi koleżankami i kolegami „po fachu” :) Opowiemy również o tym co planujemy jesienią w Klubie Doradcy Zawodowego! :)

Prowadzi:
AGNIESZKA CZAPLIŃSKA
Coach, trener, właścicielka firmy Coach&More. Agnieszka od wielu lat związana jest z rozwojem ludzi. Szczególnie wspiera ich w procesach coachingowych, jak również rozwija kompetencje coachingowe w biznesie. Zajmuje się projektowaniem programów i ścieżek rozwojowych.Pracuje indywidualnie i grupowo. Wykorzystuje najnowsze formy rozwojowe, coaching grupowy, zespołowy oraz indywidualny.

Koszt udziału w spotkaniu 30 zł.
Zapisy: kdz@klubdoradcyzawodowego.pl

Spieszcie się z rezerwacją, bo ilość miejsc ograniczona!
Serdecznie zapraszamy,

szkolenia doradcow zawodowych klub WarszawaAgata Spała i Ania Sawczuk

Do zobaczenia!

klub-doradcy-zawodowego-newsletter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *