VIII Spotkanie Klubu Doradcy Zawodowego – Narzędzia coachingowe w pracy doradcy zawodowego

Kolejne spotkanie, kolejny ważny dla doradcy zawodowego temat!

klub-doradcy-zawodowego-warszawa-szkolenia-doradcow-zawodowych-
O tym, że świetnie można połączyć doradztwo zawodowe z narzędziami coachingowymi przekonamy się już w czwartek 3 grudnia na kolejnym spotkaniu KDZ
w godzinach 17:30 – 20:30. Spotkanie odbędzie się w Klubie Wola.

Celem warsztatu jest dostarczenie uczestnikom wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresy career coachingu i jobcoachingu jako sposobu na rozwój i/lub reintegrację zawodową Klientów.
Warsztat pozwala
poznać ideę pracy coachingowej oraz podstawowe narzędzia coachingowe użyteczne w doradztwie zawodowym. To czas na doświadczanie na sobie skuteczności technik pracy coachingowej.

Do zaprezentowania nam tematu zaprosiliśmy Panią Katarzynę Ramirez-Cyzio, rekomendowaną nam przez wiele osób, które miały przyjemność uczyć się od niej! :)

Akredytowany Superwizor i Coach w Izbie Coachingu. Certyfikowana w International Coach Community. Certyfikowany Business Coach ICC. Doświadczony menedżer i doradca biznesu. Specjalizuje się w business i executive coachingu, team coachingu oraz mentoringu dla członków zarządów i kadry zarządzającej. Pracuje jako doradca, konsultant w projektach związanych ze strategicznymi decyzjami. Stosuje metody, techniki oraz narzędzia z podejścia holistycznego, systemowego i sieciowego. Wykładowca akademicki (MBA, Coaching) w Akademii Leona Koźmińskiego i Uniwersytecie SWPS (Jobcoaching) w Warszawie. Naukowo zajmuje się zastosowaniem procesów coachingu i mentoringu w budowaniu ścieżek rozwoju menedżerów, wzrostu efektywności pracy zespołów. Adiunkt w Katedrze Zarządzania i członek zespołu naukowo-badawczego Centrum Coachingu Akademii Leona Koźmińskiego.

Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu:

    • napisz do nas kdz@aktiff.com.pl
    • koszt udziału w spotkaniu: 30 zł

Ilość miejsc ograniczona – spieszcie się z rezerwacją!

Do zobaczenia! szkolenia doradcow zawodowych klub Warszawa

klub-doradcy-zawodowego-newsletter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *