V spotkanie Klubu Doradcy Zawodowego

Zapraszamy na comiesięczne spotkania Klubu Doradców Zawodowych w Warszawie.

szkolenia doradców zawodowych klub

Najbliższe – piąte – spotkanie w czwartek, 10 września w Warszawie, w godzinach 17.30-20.30 . Adres: Warszawskie Centrum Przedsiębiorczości, ul. Smolna 4. Koszt: 30 złotych (na pokrycie kosztów sali)

Można się zapisywać przez Facebook lub przez formularz.

Temat: ZASTOSOWANIE GRAFOLOGII W DORADZTWIE ZAWODOWYM

Psychografologia to nauka badająca związki między cechami graficznymi pisma a cechami charakteru człowieka. Opis osobowościowy człowieka dotyczy także jego predyspozycji, talentów, umiejętności, co jest skarbnicą wiedzy w zakresie kształtowania kariery zarówno dla jednostki jak i przedsiębiorstwa zarządzającego kapitałem ludzkim. Często nie zdajemy sobie sprawy z naszych możliwości lub dogodniejszych dla nas okoliczności w środowisku pracy, albo na potrzeby rekrutacji zakładamy maski, czy też w pewnym momencie życia jesteśmy na rozdrożu i po prostu nie wiemy, co dalej. Analiza psychografologiczna pod kątem predyspozycji zawodowych, umiejętności / talentów, czy też stylów pracy pomoże obrać kierunek wyboru zawodu lub powierzenia stanowiska, czy też dokonać prawidłowej selekcji personelu. To wiedza o naturalnych, nawykowych tendencjach i umiejętnościach człowieka.

Warsztat poprowadzi dla nas Karolina Gorzkowska – Grafolog, Psychografolog, Instruktor psychografologii
Biegły sądowy w zakresie grafologii, psychografologii i badań pisma

Chcesz wziąć udział w spotkaniu:
napisz do nas kdz(at)aktiff.com.pl (at trzeba zamienic na @)
koszt udziału w spotkaniu: 30 zł

Ilość miejsc ograniczona – spieszcie się z rezerwacją!

Do zobaczenia! szkolenia doradcow zawodowych klub Warszawa

klub-doradcy-zawodowego-newsletter

2 myśli nt. „V spotkanie Klubu Doradcy Zawodowego

  1. Witajcie, moim zdaniem to ciekawy i fascynujący temat, analizowanie podpisów czy autentyczności listów samobójców. Ciekawy dla mnie był wątek dotyczący stosowania analizy pisma w selekcji. Z wykorzystaniem tych narzędzi w diagnozie doradczej, byłabym ostrożna. Może bardziej uwierzyłabym w zastosowaniem tej metody widząc porównanie diagnozy z wykorzystaniem narzędzi X (testy, rozmowa, obserwacja) i drugiej niezależnej diagnozy tej samej osoby z wykorzystaniem analizy pisma. Bardziej potraktowałam ten wykład jako ciekawostkę.

    • Wg mnie było bardzo ciekawie, nie wiem jeszcze, jak wykorzystać tę szczątkową na razie wiedzę. W każdym razie uważam, że coś w tej metodzie jest :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *