Szkolenie metoda Achtnicha, Warszawa, 1-2 lipca 2016

Szkolenie dla doradców zawodowych – Metoda Achtnicha

metoda-Achtnicha-test-doradca-zawodowy-doradztwoKapitał Kariery Sp. z o.o. pragnie zaprosić doradców zawodowych, pedagogów, psychologów, osoby pracujące zarówno z młodzieżą jak i dorosłymi do udziału w szkoleniu z metody badania preferencji zawodowych Testem Obrazkowym M. Achtnicha.

Obrazkowy Test Zawodów Martina Achtnicha jest metodą stworzoną w Szwajcarii dla doradców zawodowych (a więc może być używana nie tylko przez psychologów). Jej przydatność praktyczna polega na pomocy w ukierunkowaniu zawodowym i planowaniu rozwoju zawodowego. Narzędzie, z uwagi na wykorzystanie obrazków, sprawdza się również w pracy z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie lub obcojęzycznymi.

Test Obrazkowy M. Achtnicha jest doskonałą alternatywą dla standardowych testów typu papier-ołówek. Obrazki działają na podświadomość i jeszcze lepiej niż same słowa diagnozują skłonności zawodowe. Dzięki temu doradca jest w stanie możliwie trafnie pomóc klientowi określić ścieżkę zawodową, czy to na etapie pierwszych wyborów, czy już późniejszym: rekwalifikacji. Metoda jest doskonała do pracy w placówkach oświatowych, urzędach pracy, OHP, poradniach psychologiczno-pedagogicznych, biurach karier i wszędzie tam, gdzie ma miejsce relacja doradcza.

Badanie odbywa się w wersji kart z obrazkami rozkładanych na stole jak i przez Internet. Pozwala to znacznie przyśpieszyć pracę. Badanie można wykonać na odległość. Praca testem staje się przyjemnością!

Istnieją dwie wersje programu internetowego: dla przeszkolonych doradców oraz dla pedagogów pracujących w szkołach (licencja bezpłatna, do badań „masowych”). We współpracy z pedagogami prowadzimy badania całych grup szkolnych i przygotowujemy raporty dla dyrektorów szkół.

Udzielamy licencji na używanie metody oraz wystawiamy certyfikaty dokumentujące zdobyte kwalifikacje.

Osobom, które ukończyły szkolenie z metody oferujemy bezpłatny starter programu internetowego (10 badań).

Najbliższe szkolenie w Warszawie z metody odbędzie się w dniach 1-2 lipca 2016. Miejsce zostanie podane później (centrum Warszawy).

Będziemy też wdzięczni za przekazanie informacji o kursach koleżankom i kolegom, którzy pracują w doradztwie zawodowym. Terminy planowanych szkoleńw roku 2016 – na naszej stronie.

Koszt udziału to:
790 zł netto (971,70 brutto) + 290 zł netto (356,70 brutto, w tym pomoce do badań, karty, podręcznik)
Uwaga! Przy udziale 2 osób z jednej instytucji – zniżka 20%.

W trakcie zapisu proszę powołać się na Klub Doradców Zawodowych by otrzymać zniżkę 10%.

Program szkolenia, informacje na temat metody oraz formularz zgłoszeniowy znajdą państwo pod linkami:

– program szkolenia
– 
informacje nt. metody
– formularz zgłoszeniowy

Szkolenie prowadzi dr Henryk Jarosiewicz, pracownik Zakładu Psychologii Zarządzania Uniwersytetu Wrocławskiego, pionier stosowania metody w Polsce, autor polskiej, poszerzonej wersji testu na licencji H. Achtnich.

W razie pytań i wątpliwości zapraszam do kontaktu:

Małgorzata Jarosiewicz,  tel. 669-216-565

Kapitał Kariery Sp. z o.o.,Ul. Opolska 51/1,  52-010 Wrocław
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *