XI spotkanie Klubu Doradcy Zawodowego pt. „Biedny czy bogaty doradca zawodowy?”

  • Kiedy: 3.03 2016, Warszawa
  • Gdzie: podamy wkrótce

Drodzy Doradcy!

Tym razem na spotkaniu nie o narzędziach, metodach doradczych itp. a o….zarabianiu pieniędzy wykonując pracę doradcy zawodowego, coacha kariery, eksperta itp!

doradca-zawodowy-szkolenie-warszawa-klub-pracaByć może pracujesz jako doradca zawodowy, coach kariery i nie zarabiasz pieniędzy o jakich myślisz?
Być może pracujesz jako doradca przy projektach, ale nie za bardzo wiesz jak negocjować stawki?
Być może chciałbyś pracować jako doradca, coach w środowisku biznesowym a nie wiesz jak się do tego zabrać, nie wiesz jako ustawić tam swoje finanse?


Zapraszamy Cię na spotkanie – porozmawiajmy o pieniądzach!


Każdy ma swoje przekonania o pieniądzach, o zarabianiu pieniędzy, przekonania o wartości swojej pracy itp. Często nie zdajemy sobie sprawy jak głęboko tkwią w nas różne stwierdzenia i wielokrotnie blokują swobodę rozmowy o pieniądzach, o naszym wynagrodzeni.
Czy zdarza Wam się, że po omówieniu z naszym klientem, zleceniodawcą, czy pracodawcą zadań, podzieleniu się pracą i rolami, w momencie kiedy należałoby ustalić za ile to robimy….tracicie inicjatywę i pewność siebie?
Jeśli chcesz się dowiedzieć jak można zmienić tę sytuację, podzielić się swoim doświadczeniem w tym temacie, przećwiczyć jak prowadzić rozmowy o pieniądzach, przyjdź na najbliższe spotkanie KDZ.

Notka o prowadzącym:
Agnieszka Radziwiłowicz – Negocjator, Headhunter, Doradca Zawodowy, Specjalista ds. Personal branding, Interim Recruitment Manager, Mentor i Coach Kariery.
Posiada wieloletnie doświadczenie w: realizacji specjalistycznych projektów rekrutacyjnych w branży IT, i zarządzaniu, zaangażowana w unijne projekty, jako ekspert, superwizor i trener/wykładowca.
Autorka innowacyjnego programu „PI – Innowacyjny model GODZENA PRZEZ KOBIETY ŻYCIA ZAWODOWEGO I RODZINNEGO” projekt prowadzony przez Fundację Fundusz Inicjatyw. Na stałe związana z lubelską Fundacją Aktywni Rodzice.
Wspierała swoją wiedzą i doświadczeniem m.in.:
• Kancelaria Prezesa Rady Ministrów (Korpus Służby Cywilnej).
• Statoil Fuel & Retail Polska Sp.z.o.o.
• Roche Polska Sp.z.o.o.
• CT Partners.

Serdecznie zapraszamy!
Koszt spotkania: 30 zł
Aby zarezerwować miejsce napisz koniecznie na kdz@klubdoradcyzawodowego.pl

Szczegóły dotyczące miejsca spotkania prześlemy mailem.

Do zobaczenia! szkolenia doradcow zawodowych klub Warszawa

klub-doradcy-zawodowego-newsletter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *